מאמרים

צילום צנרת ביוב

פעם היה אינסטלטור מסתובב עם פומפה ומפתח צינורות וזה היה בהחלט מספק.
לא הייתה אפשרות להתגבר על כול תקלה ולעיתים נעשתה הרבה עבודה מיותרת אשר הייתה כרוכה בהוצאות גדולות, בשבירת קירות ובהרמת מרצפות שלא לצורך.
כיום עם התפתחות הטכנולוגיה בתחום הצנרת והביוב ניתן לאתר תקלות במהירות ובהשקעת זמן מינימלי, אחת הטכנולוגיות שקיימות כיום בשוק היא צילום צנרת אשר נעשית באופן דיגיטלי ומגלה במדויק דליפות, נזקים ופגמים בצנרת.
הטכנולוגיה הזאת גם מאפשרת יצירת דו"ח צילום מפורט על מצב הצנרת, עובדה שיכולה לסייע מאוד כשבאים לקנות נכס או דירה ובנוסף לדו"ח אפשר גם לקבל המלצות על שיקום ואחזקה של הצנרת וזה בונוס מעולה.
ניתן גם לבדוק צנרת שתוקנה בכדי לוודא שהכול תוקן כנדרש, וכך לדעת בעצם באופן וודאי שבעל המקצוע שעבד אצלכם ביצע את מלאכתו נאמנה ולא חיפף.

כמו רנטגן לצנרת

בכל בית ישנה מערכת ביוב אשר תפקידה לפנות את המים מהאמבטיה, השירותים וכל מה שזורם בבית. כשמתרחש פיצוץ בצנרת בתוך הקיר, קשה מאוד לדעת איפה בדיוק ממוקם הפיצוץ וכל מה שרואים זה כתם מים שמתפשט על הקיר מלמעלה למטה.
צילום צנרת מביא פתרון מעולה לבעיה ופותר אותה בקלות ובמהירות יחסית,
אינסטלטור אשר מצויד במערכת כזו הוא אינסטלטור מתקדם.
כשאתם מזמינים אינסטלטור  וודאו שהוא מכיר את המערכת הזו, ישנם עדיין אינסטלטורים אשר עובדים בדרך הישנה ועלולים להכניס אתכם להוצאות מיותרות
ומה שאפשר לאתר בכמה דקות עלול להפוך לסיוט אם לא מחפשים נכון.
זכרו כי מכשירים רבים בבית מחוברים לצנרת הביוב והשבתתה עשויה לגרום למצבים לא נעימים ולאי נוחות שעדיף לוותר עליה. פנייה לאיש מקצוע היא הדבר הכי חכם שמומלץ לעשות.

תגיות: צילום צנרת ביוב, צילום צנרת, צילום ביוב
search