מאמרים

לשם מה צריך לבצע צילום צנרת

רוב שעות היום אנו מקדישים מחוץ לבית, וכשאנחנו סוף סוף בבית - אנחנו במרוץ אחר הזמן. הבעיות מתעוררות כאשר ישנה תקלה באחד מהיסודות, אשר פשוט לא ניתן לחיות בלעדיו. נזילה היא משהו אשר לא ניתן להזניח, ואם כבר עשינו זאת חשוב לטפל בה ביסודיות כאשר מתרחש פיצוץ המציף את ביתנו.

כחלק מהטיפול אותנו אנו נדרשים לבצע, נכלל צילום צנרת, שטיפת צנרת ושרוול. צילום מתבצע באמצעות מצלמת צינור, אשר מאפשר צפייה מדויקת מבלי הצורך לשבור ריצוף. הפתרון הטוב ביותר עבור כל בית בו מתקיימת נזילה, מתאפשר באמצעות מכשור מתקדם אשר מצוי כיום אצל כל בעל מקצוע.

שלל סיבות לבעיה מרכזית אחת

פיצוץ אשר מתרחש בצנרת אינו זר לאף אחד, וכל אחד זכה לראות נזילה מצינור ביוב או מים לפחות ברחובות העיר. בבית העניין סבוך יותר ומכניס אתכם ישירות לתוך תמונות הטיפול. אם ברחוב אין לכם דבר לעשות, הרי שבבית אתם מחויבים להרים את הכפפה. כיום ניתן להקדים ובצע בדיקות, אשר יגרמו לנו להבין במדויק את מקור הנזילה. צילום צנרת הוא בדיקה הנעשית על מנת ללמוד אודות מבנה הצנרת, ולהבין היכן ניזוקה. רק אם ישנה סיבה מספיק טובה, מבצעים עקירה של הריצוף למטרת החלפת צנרת או תיקונה. בנוסף, עלינו לדאוג לשטיפת צנרת ושרוול.

להקדים תרופה למכה

כשחיים בבית בו כל המערכות מתופעלות באופן תקין, אנו נוהגים שלא לבצע שום פעולה נוספת. התשתיות עליהן מתבסס הבית, מחייבות אותנו לתחזק אותן אחת לתקופה. דרך זו תרחיק מאתנו את הסכנה, שמא צינור מים או ביוב יתפוצצו אצלנו בבית. אם אנחנו נדע לשמור היטב על התשתיות שבביתנו ומחוצה לו, אין סיבה שנסתבך עם נזילות מיותרות.

כחלק מפועלות התחזוקה נמצאת שטיפת צנרת , אשר עדיף שנבצע אותה אחת ל5 שנים לכל היותר. על מנת לבצע זאת עלינו להזמין משאית שאיבה, המבצעת אותה באמצעות צינור בלחץ אוויר. משקעים אשר נצברים לאורך השנים, לא מאפשרים למים להמשיך לזרום, ולכן יש צורך להכניס את הצינור אל הצנרת ולשטוף את הדפנות והקרקעית.

לשקם את המערכת

פעולה אשר אותה נבצע על מנת לשקם את הצנרת היא שרוול. הוא דואג לשמור על המבנה הקיים ולעטוף אותו באמצעות חומר מיוחד, אשר יעניק לו חוזק והגנה לאורך זמן. באמצעות החדרה של חומר פולימרי לאורך הצינור, מסוגל להתלבש באופן פנימי ולהיצמד לדפנות הצנרת הקיימות.

תגיות: צילום צנרת, שירוול צנרת, שיקום צנרת, חידוש צנרת,
search