אודות

אודות מאירי טכנולוגיות

חברת מאירי טכנולוגיות נוסדה בשנת 1958 ונחשבת כיום לחברה הוותיקה והמובילה בישראל לחידוש ושיקום קווי צנרת ללא חפירה. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה ציוד וטכנולוגיה מהמתקדמים בעולם, בעלי מקצוע וותיקים ומיומנים, וידע  וניסיון מצטבר של למעלה מ- 50 שנה בתחום התשתיות הזורמות. המומחיות של מאירי באה לידי ביטוי בסל רחב של שירותים ופתרונות טכנולוגיים ייחודיים ובלעדיים לבעיות מורכבות אשר חוסכים ללקוחות החברה, רשויות מוניציפאליות ותאגידי מים, זמן וכסף ומאפשרים להם ליהנות מתשתיות זורמות איכותיות בעלות עמידות לשנים רבות.
אנו מובילם בישראל את שיטת השירוול המאפשרת החלפה ושיקום של צנרת ישנה ללא חפירה. במקום לפתוח כבישים, ליצור מפגעי תנועה ותשתית, מגיעה שיטת השירוול המאפשרת לטפל בצנרת פגומה תוך מספר שעות, ללא חפירה ועם הפרעה מינימאלית לתושבים הסמוכים לתשתית. שיטות העבודה שלנו מבטיחות לצינור תכונות חוזק עם עמידות של 60 שנה לפחות!
אנו בעלי ניסיון מצטבר של למעלה מ-30 שנה בביצוע שירוול, וייחודנו מתבטא בשליטה ויישום של השיטה במגוון של טכניקות שונות ומתקדמות המאפשרות התאמה אופטימאלית  לתנאי השטח והאילוצים הספציפיים של כל פרויקט, ומבטיחות פתרון איכותי לכל סוגי הקווים תחת כל מגבלה. 
 
בנוסף, חברתנו מציעה מגוון רחב של שירותים טכנולוגיים מתקדמים לתשתיות צנרת באמצעות ציוד ייחודי כגון: ניפוץ צנרת והגדלת קוטר ללא חפירה, חידוש ושיקום תאי ביקורת בטכניקות ייחודיות ומתקדמות, צילום צנרת, ניקוי צנרת בלחץ גבוה באמצעות יחידת הסופר-קומבי ויחידת הרוטופן, אחזקת מערכות ביוב עירוניות באמצעות מיכליות שטיפה ושאיבה חדישות ומתקדמות.
בשנת 2013 נרכשה חברת מאירי על ידי חברת "מילגם" – המתמחה במתן שירותים וניהול פרויקטים לרשויות מקומיות, תאגידי מים, משרדי ממשלה וחברות ענק. החיבור למילגם מאפשר למאירי טכנולוגיות להשקיע בפיתוח, לרכוש טכנולוגיות חדשות, להרחיב את סל המוצרים שלה ולשמור על עליונות טכנולוגיות בשוק בישראל.
בין לקוחותיה הקבועים נמנים: מפעלי ים המלח, חברת החשמל של ישראל, חברת מקורות, תאגידי המים הגדולים, רשויות מקומיות, בתי הזיקוק ועוד.

חידוש צינור 1250 מ"מ בטכניקת הקשיה ע"י קרינת UV – שלב החדרת השרוול.
חידוש צינור 1250 מ”מ בטכניקת הקשיה ע”י קרינת UV – שלב החדרת השרוול.
חידוש קו ביוב עירוני בקוטר 200 מ"מ בטכניקת היפוך והקשיה ע"י לחץ אוויר וקיטור.
חידוש קו ביוב עירוני בקוטר 200 מ”מ בטכניקת היפוך והקשיה ע”י לחץ אוויר וקיטור.
חידוש צינור 1250 מ"מ: שלב ההקשיה מתוך המעבדה.
חידוש צינור 1250 מ”מ: שלב ההקשיה מתוך המעבדה.
שלב ההספגה במפעל שלנו
שלב ההספגה במפעל שלנו
תגיות: שיקום צנרת, חידוש צנרת, ללא חפירה, שרוול, ניפוץ, ללא חפירה, צילום צנרת, ניקוי צנרת
search