שירותי מאירי טכנולוגיות

החלפת צנרת או שיקום צנרת ללא חפירה (C.I.P.P)

שיטת השירוול מאפשרת ביצוע של החלפת צנרת או שיקום צנרת ישנה ללא חפירה, השיטה מאפשרת ביצוע של תיקון קווי ביוב בתוך שעות ספורות.

החלפת צנרת ללא חפירה - יתרונות השיטה:

הפרעה מינימלית לתושבים: העבודה מתבצעת ללא חסימת כבישים ומדרכות, ללא פגיעה בתשתיות וללא הפרעה לאיכות החיים של התושבים המתגוררים באזור.
תהליך עבודה קצר: חידוש הצנרת מתבצע תוך שעות ספורות לעומת פרויקט חפירה האורך שבועות עד חודשים.
איכות גבוהה ביותר: כיום, ממצאים אמפיריים מראים כי השרוול אשר מיושם בהתאם לתקן הישראלי 5531 ולתקינה האמריקאית, מבטיח תכונות חוזק ועמידות למשך 60 שנים לפחות.
צינור רציף: לצינור החדש יתרונות בולטים בהיותו חסר מחברים הגורמים לבעיות רבות בצנרת רגילה. כמו כן, הצינור החדש בעל גמישות ועמידות מוכחת בלחצים ובתזוזות אדמה טבעיות. מבנה ייחודי זה תורם לעמידות רבה של הצנרת המשוקמת לאורך שנים.
את שיטת תיקון קווי ביוב ניתן ליישם בקווים העוברים מתחת למבנים, בתי עלמין, צמתים ותשתיות שונות.
כיום, השיטה פופולרית ומפותחת ביותר והיא מיושמת בלמעלה מ 50 מדינות ברחבי העולם כברירת מחדל לשיקום והחלפת צנרת עירונית או תיקון צנרת ביוב ללא הרס. אנו נמנים עם הגרעין הראשון של זכייני אינסיטופורם: החברות הראשונות בעולם שאימצו את השיטה לפני למעלה מ-30 שנים, וכן סייענו במרוצת השנים לפתחה. עם ניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנים בביצוע שוטף, את העבודה אנו מבצעים באמצעות מגוון של ציודים מיוחדים וטכנולוגיות חדשניות ומובילות בעולם המשלימות זו את זו: שירוול באמצעות קרינה אולטרה סגולה, שירוול באמצעות סחרור מים וכן שרוול באמצעות לחץ אוויר וקיטור. באמצעות סל הטכניקות הללו אנו מסוגלים להתגבר על מנעד רחב ביותר של מגבלות ולתת מענה בכל תנאי שטח. 
בהמשך למגמה הרפואית בה מתבצעים היום ניתוחים אנו משתמשים אך ורק בחומרים בעלי תקן אירופאי ואמריקאי, מספקים מובילים בתעשייה העולמית, אשר איכותם הגבוהה מוכחת , על מנת לקבל תוצאה תקנית ואיכותית שתעניק לצינור החדש עמידות לאורך שנים רבות.

החלפת צנרת ללא חפירה - כך עובד התהליך:

צוות הצילום שלנו מצלם את הצנרת הפגומה ומאבחן את הקו הקיים. הפגיעות השכיחות כוללות סדקים ושברים, חדירת שורשים, קורוזיה, איכול של הצנרת וכד’. במקביל צוות שלנו מבצע מדידות ואוסף את כל מאפייני הפרויקט הספציפי. 


לאחר שכל הנתונים בידינו, צוות המהנדסים שלנו מתכנס על מנת לתכנן את ביצוע הפרויקט. בהמשך לכך, צוות מומחים שלנו מגיע לשטח ובכפוף לתכנית העבודה מחדיר מתא הביקורת ההתחלתי שרוול פולימרי מיוחד שמוחדר לאורך הצינור כשהוא מתלבש מבפנים ונצמד לדפנות הצנרת הקיימת.
לאחר סיום ההחדרה מתחיל תהליך הקשיית השרוול בטכנולוגיה שנבחרה ע”י מהנדסי החברה כמתאימה ביותר למאפייני הפרויקט. תהליך ההקשיה אורך שעות בודדות ובתום התהליך מתבצע צילום וידאו פנימי לאורך כל הצינור לצורך בקרת התהליך. דו”ח הצילום מתועד ונשמר במערכות המידע שלנו ועותק ממנו נמסר ללקוח. 
לאורך כל שלבי הייצור והביצוע של החלפת צנרת, צוות המהנדסים שלנו מוודא כי התהליכים מבוצעים בהתאם לתקינה הבינלאומית ולשביעות רצונו המלאה של הלקוח.
כנוהל בחברתנו, לאחר כל ביצוע אנו מעבירים דגימות מכל צינור למעבדת פלסטיקה מוכרת ובלתי תלויה על מנת לוודא שתכונות החוזק והעמידות של הצינור הן בהתאם לתקן.
   
חידוש קו ביוב עירוני בקוטר 200 מ"מ בטכניקת היפוך והקשיה ע"י לחץ אוויר וקיטור.
חידוש קו ביוב עירוני בקוטר 200 מ”מ בטכניקת היפוך והקשיה ע”י לחץ אוויר וקיטור.
חידוש צינור 1250 מ"מ: שלב ההקשיה מתוך המעבדה.
חידוש צינור 1250 מ”מ: שלב ההקשיה מתוך המעבדה.
החדרת שרוול בטכניקת משיכה מבוקרת.
החדרת שרוול בטכניקת משיכה מבוקרת.
שלב ההספגה במפעל שלנו
שלב ההספגה במפעל שלנו
תגיות: החלפת צנרת, שיקום צנרת, CIPP, ללא חפירה, צינור רציף, קווי צנרת, שרוול
search